Başkanın Mesajı

baskanin-mesajiBAŞKANIN MESAJI

Nasoğlu İnşaat olarak bizler;İnşaat sektöründe öncü bir marka olmayı, dürüst ve prensipli çalışmayı hedef alarak yola çıktık. Sürekli değişen ve yenilik gösteren inşaat sektöründe teknik ve mimari birikimimiz, güçlü sermaye yapımız, modern mimari anlayışımız, deneyimli teknik ve idari kadro- muzla kadromuzla birlikte nitelikli ve kalıcı projelere imza atmayı temel pirensip edindik. Nasoğlu İnşaat olarak; Konut, işyeri inşaatlarının yanı sıra. Kamu sektöründe; Okul, yurt, hastane binaları ve taahhüt işlerini üstlenip başarımıza güç katarak devam etmekteyiz.
Hedefimiz; lider olmak değil, marka olmak; yapıttan önce güven inşa etmek; mazaretler değil, alternatifler sunmaktır. Geriye baktığımızda güç, cesaret, huzur ve yeniliklere adım attığımız işler bırakmak, bunların ışığında geleceğe emin adımlarla ilerleyen bir firma haline gelmek temel prensiplerimiz arasındadır.
İlerlediğimiz bu yolda bize destek olan devlet ve özel sektör kurumlarına, tüm çalışma arkadaşlarıma, bize ve projelerimize destek olan tüm müşterilerimize teşekkürlerimi sunuyorum.
Saygılarımızla

Yönetim Kurulu Başkanı
Musa Kuy